Rozdupal kocourovi hlavu

22. listopadu 2006 v 19:57 | Blesk - noviny |  Týrání zvířat v novinách

Rozdupal kocourovi hlavu

Svědky hrůzného divadla byli štamgasti v hospodě Na Sokolce v Horce nad Moravou na Olomoucku.

Jeden z hostů - Karel K. (51) - tam bezdůvodně rozdupal hlavu oblíbenému kocourovi.
"Nikdo nechápe, proč to udělal. Je to docela normální chlapík. Vzorně se stará o místní hřiště," konstatoval starosta obce Oldřich Nykl. Dodal, že lidi z toho jsou otřeseni. "On sám toho lituje." Podle místních lidí si prý Karel K. tu a tam rád přihne. Na zrzavého kocourka jménem Hugo, který byl maskotem zmíněné hospody, prý měl už delší dobu spadeno. "Nějak ho neměl rád. Že ale udělá něco tak strašného, to by nikoho ani ve snu nenapadlo," povzdechl si jeden z hostů.
V osudnou dobu stál prý ne zcela střízlivý muž u výčepu. Kocour se mu připletl pod nohy. V tu chvíli zvedl nohu a vší silou dupl zvířeti na hlavu. "Způsobil mu krvácení do mozku. Poté zvíře vynesl ven a zakopal v poli poblíž obce," sdělila policejní mluvčí Jitka Dolejšová. Policejní rada už muže obvinil z týrání zvířat. Za to mu hrozí až dva roky vězení. Jeden trest už ovšem dostal přímo v Horce. "Ke mně do hospody už nesmí. Za to, co udělal, má dištanc," prozradil hospodský.
Autor: Pavel Ryšlink (17. 10. 2003)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavel Koutný Pavel Koutný | 5. března 2008 v 9:38 | Reagovat

Takový člověk je u mě zrůda, a jsem rád, že hostinský jednal takto a této zrůdě zakázal vstup do hospody. Takovýto čin musí odsoudit každý milovník zvířat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.